Junioři Bílých Tygrů a Slavie Praha se v rámci 40. kola NOEN Juniorské extraligy utkají netradičně na Zimním stadionu v Jičíně

Date of publication Author Redakce

Zcela nový zimní stadion v Jičíně zažije poprvé v historii utkání České nejvyšší hokejové soutěže. I když zatím ne té seniorské. O přepsání historie jičínského hokeje se postarají juniorské týmy Bílých Tygrů Liberec a Slavie Praha, které právě na stadionu v Jičíně odehrají utkání 40. kola NOEN hokejové extraligy juniorů.

Jičínští se mohou těšit na špičkový hokej. Vždyť v obou týmech působí hned několik juniorských reprezentantů a velkých příslibů budoucnosti českého hokeje. Barvy Bílých Tygrů hají opory české „18“ Matěj Psota a Adam Dlouhý nebo člen širšího kádru „A týmu“ Bílých Tygrů i české „20“ Jaroslav Vlach. Na straně Slavie pak nastoupí Ronald Knot a Richard Nejezchleb, taktéž hráči české reprezentace do 20 let.

Utkání začíná v 17:00!

Vytvořte juniorským hráčům bouřlivou extraligovou diváckou kulisu v Jičíně!!!

Zajímavý bude také doprovodný program utkání. Návštěvníci se mohou těšit například na autogramiádu vybraných hráčů „A týmu“ Bílých Tygrů, nebo si mohou zasoutěžit o dva lístky do liberecké Tipsport areny na utkání Tipsport extraligy. Přímo v hale bude otevřen také Tygří fanshop se širokým sortimentem a o zábavu se postarají maskoti Bílých Tygrů.