Mládežnický hokej

Na sezónu se s chutí chystají také páťáci

Liberec - Naši mládežníci se poctivě připravují na novou hokejovou sezónu. Výjimkou nejsou ani hokejisté z páté třídy, které nově vede v roli hlavního trenéra Daniel Stehno.

Páťáci už jsou hluboko ve druhém měsíci tréninků. Po úvodních týdnech, které byly z části spíše seznamovací, si už všichni hráči na tréninkovou zátěž znovu zvykli. Trenéři se se svými svěřenci mimo jiné věnují i různým míčovým hrám.

"Společně za celý realizační tým kluky chválím za to, jak k tréninkům přistupují, a jak fungují v rámci týmovosti," pokyvuje hlavou Daniel Stehno. "Na hráčích je vidět obrovská chuť pracovat na sobě a zlepšovat se."

Přestože se trenéři snaží "suchou" přípravu vést co nejzajímavější formou, samozřejmě se všichni těší, až budou znovu moct vyjet na led. A pomalu se to blíží! "Celý červen se ještě ponese ve znamení letní přípravy. Všichni se už moc těšíme, až poté společně zase vyjedeme na ledovou plochu," usmívá se Stehno.