Aktuální zprávy

Nad(h)led #7: S trenérem Benátek Valdemarem Jirušem nejen o mládežnickém hokeji

Liberec - Hostem sedmého dílu oficiálního klubového podcastu Nad(h)led byl bývalý obránce a v současnosti trenér Benátek nad Jizerou Valdemar Jiruš, který zavzpomínal nejen na svou kariéru v tygřím dresu.

Valdemar Jiruš má za sebou bohatou kariéru, kterou z výrazné části spojil právě s Bílými Tygry. Krom toho má na kontě mistrovský titul s pražskou Spartou nebo starty na prestižním mezinárodním Spengler Cupu. Po skončení kariéry se do Liberce vrátil jako trenér a po štacích u mládežnických kategorií aktuálně působí jako hlavní trenér farmy v Benátkách nad Jizerou.

V podcastu se tak rozpovídal nejen o hráčské, ale také o trenérské kariéře. Poslechněte si oficiální klubový podcast Nad(h)led, který naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!