Šesťáci otočili proti Hradci z 0:3 na 6:3, finální obrat nicméně předvedl soupeř

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída odehrála divoký přípravný duel s hradeckým Mountfieldem. Šesti brankami se domácím podařilo převrátit skóre na svoji stranu, jenže k vítězství to nakonec nestačilo. Východočeši totiž předvedli obrat z 6:3 na 6:7 a souboj plný zvratů dovedli do vítězného konce. Hattrickem se blýskl Stanislav Sanejstr.

Liberec - Mountfield HK 6:7

Góly Liberce: Sanejstr 3, Čančík 2, Čutta.
Hodnocení trenéra Ctibora Jecha ml.: "Nastoupili jsme poměrně matně, ve druhé třetině jsme se však výrazně zlepšili, což jsme demonstrovali krásnými brankami a otočili jsme stav z 0:3 na 6:3. Ve třetí části ovšem potkal celý tým další herní výpadek a po sérii několika špatných gólů jsme bohužel prohráli. V závěru jsme ještě zkusili power-play, srovnat se nám už ale nepodařilo."