Mládežnický hokej

Šesťáci řádili na Kalich Cupu, brali zlaté medaile!

Litoměřice/Liberec - Skvěle! Tygří šestá třída slavila triumf na kvalitně obsazeném turnaji Kalich Cup v Litoměřicích, kde udolala ve finálovém souboji pražskou Spartu. Kategorii U12 gratulujeme!

Sestava Bílých Tygrů

Kanca O., Charvát – Hrouda, Vápeník, Ehrenberger, Baksaláry, Kanca M. - Rozsíval, Bartovič, Maxin, Štástka, Bajer, Kratochvíl, Havlíček, Richtárik, Stromský

Výsledky Bílých Tygrů na turnaji

Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc 13:4
Baník Sokolov – Bílí Tygři Liberec 0:13
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec 4:8
Bílí Tygři Liberec – Esbjerg IK 7:1
finále: HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec 3:4

Konečné pořadí turnaje

1. místo: Bílí Tygři Liberec
2. místo HC Sparta Praha
3. místo Esbjerg IK
4. místo HC Energie Karlovy Vary
5. místo HC Olomouc
6. místo HC Slovan Ústí nad Labem
7. místo HC Stadion Litoměřice
8. místo HC Baník Sokolov
Fotografie z turnaje Kalich Cup

Trenér Václav Lacek o turnaji

„Až do finálového duelu se Spartou neměli chlapci vážnější problémy, co se jednotlivých výsledků týče. O zlato se však bojovalo naplno od začátku až do závěrečného hvizdu. Sparta se ujala vedení 2:0 po první třetině a následně později také 3:2. Dvacet vteřin před závěrečnou sirénou se ale přesnou trefou k tyči prosadil Imrich Maxin a vítězství už si tygří šesťáci nenechali vzít. Následná radost byla obrovská. Všem hráčům patří velký dík.“