Sledujte stream utkání s Karlovými Vary

Date of publication Author Klub

Liberec - Ve čtvrtek od 18 hodin vyjedou Tygři ke svému třetímu přípravnému zápasu. Sledovat jej budete moci znovu živě pomocí streamu přímo na našem webu.

Zápas s Karlovými Vary se odehraje netradičně na ledové ploše stadionu v Mariánských Lázních. Tygři se budou pokoušet o odplatu za utkání z minulého čtvrtka, kdy na domácím ledě nestačili na Energii a prohráli 1:3. Na svém kontě již mají také zápas na ledě Bruslařů z Mladé Boleslavi, které v úterý podlehli stejným poměrem.

To pro Karlovy Vary půjde už o pátý přípravný zápas, když nejprve prohráli se Sokolovem po nájezdech, následně nestačili na Litvínov a poté již přišla na řadu zmíněná výhra v Home Credit Areně. V úterý Západočeši vyzvali Litoměřice, nad nimiž zvítězili 3:1. Do zápasu s Tygry tak půjdou v dobrém rozpoložení po dvou výhrách v řadě.

Jak dopadne čtvrteční odvetný souboj? Podaří se našim hráčům oplatit soupeři triumf na libereckém ledě? Sledujte zápas pomocí streamu, který naleznete níže v článku!