Soupiska kategorie U19 pro nadcházející ročník 2018/2019!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U19 už má jasno! Do nové sezony vstoupí s třiceti bruslaři a třemi brankáři. Pomoct týmu budou i nově příchozí Adamové Klapka s Najmanem. Po roce stráveném ve Žďáru nad Sázavou se vrací také Luboš Dospěl.

Tým loňské kategorie U18 doznal řady změn. Někteří hráči již nadále v libereckém klubu nepokračují: Šimon Zajíček, Petr Bitman, Martin Maťátko, Jakub Nikolič a Jan Kotyza.

A naopak tým posílili tři hráči. Ze Slavie přišel bojovat o možnost zahrát si dospělý hokej Adam Klapka, z Jihlavy se zase pod Ještěd přesunul jeho jmenovec Adam Najman. Poslední posilou mančaftu se stal Luboš Dospěl, který se do Liberce vrátil po roce stráveném ve Žďáru nad Sázavou, kde okusil i druhou českou nejvyšší soutěž.

Extraliga je zpátky! O víkendu nastoupí do domácích bojů U19 a U16

Očekává se, že někteří hráči kádru vyztuží prvoligové Benátky nad Jizerou, díky místu na soupisce ale budou moct během ročníku naskočit i v DHL Extralize juniorů. Na rozpis ročníku 2018/2019 se můžete podívat tady.

Sestava U19 ročník 2018/2019 oficial

Sestava U19 ročník 2018/2019 oficial 2