Mládežnický hokej

Ti nejmenší si v Home Credit Aréně vyzkoušeli, jaké je to být Bílým Tygrem!

Liberec - Na ledě Home Credit Arény se v sobotu uskutečnila náborová akce, během níž si široká veřejnost mohla zažít trénink pod taktovkou trenérů tygří základny. V článku naleznete také přiloženou fotogalerii, kterou si můžete zobrazit i v sekci multimédia na webu.Náborová akce, která se konala 9. června, zaznamenala velký úspěch. Pod taktovkou trenérů tygří základny se ročníky 2011, 2012, 2013 a mladší proháněly na ledě liberecké Home Credit Arény, kde odehrává své extraligové zápasy A tým.

Daniel Stehno o náborové akci:

„Klub Bílí Tygři Liberec uspořádal náborovou akci na ledě Home Credit Arény. I za letního počasí si rodiče se svými ratolestmi našli na stadionu cestu a mohli tak ozkoušet extraligový led. Pro děti byly připraveny soutěže a zábavný program, samozřejmě bylo zajištěno i pohoštění (ovoce, sušenky, dodržování pitného režimu), na ledě nechyběl ani maskot klubu. Akce se vydařila a děkujeme všem dorazivším za účast.“

Celá akce trvala hodinu a vykouzlila nejednomu účastníkovi úsměv na tváři. Přece jen šlo o jedinečnou šanci, vyzkoušet si, jak vypadá trénink tygří základny vedený trenéry základny v čele s vedoucím trenérem základny Danielem Stehnem.

Související