Mládežnický hokej

Tygři mají dva mládežnické trenéry reprezentací!

Liberec – Trenéři Milan Plodek a Richard Lobo budou od příští sezony působit také na mezinárodním poli. První jmenovaný se stane asistentem kouče Karla Berana u výběru do osmnácti let, Richard Lobo bude společně s Petrem Hakenem vést národní tým U16.

Od sezony 2019/2020 budou mít Bílí Tygři po roce opět zastoupení na mezinárodním trenérském poli. V sezoně 2017/2018 stanul na lavičce národního týmu do dvaceti let Filip Pešán, který nyní přijal funkci šéftrenéra Českého hokeje. Po roční odmlce půjdou v jeho stopách Milan Plodek a Richard Lobo.

Aktuální trenér tygří dvacítky se v roli asistenta připojil k reprezentaci do osmnácti let, kterou převzal po Aloisi Hadamczikovi Karel Beran. Richard Lobo bude zase spolupracovat s Petrem Hakenem u výběru kategorie U16. Haken přitom v minulosti u Bílých Tygrů rovněž působil.

Liberečtí trenéři si vysloužili posty u mládežnických reprezentací za předchozí úspěchy. Kategorie Milana Plodka hraje dlouhodobě atraktivní hokej a je pravidelným účastníkem nejvyšších nadstavbových skupin i vyřazovací fáze juniorské, potažmo dorostenecké extraligy. Lobovi svěřenci předloni získali bronz a minulou sezonu slavili dokonce zlaté medaile v kategorii U16.

Oběma trenérům přejeme v jejich nových funkcích hodně štěstí.

Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U16
Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U20
Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U17

Související